pondělí 10. února 2014

realitní poradna 03/2014


Jak poznám, že jsem si vybral dobrou RK? 


Jeden z hlavních signálů je to, jak a kde realitní kancelář inzeruje. Než nabídnete svou nemovitost do nějaké realitní kanceláře, můžete využít internet a najít si konkrétní nemovitost, pak tu stejnou zkoušejte najít i na ostatních realitních serverech. Proveďte si srovnání, kde byste sami nemovitost hledali, pokud byste kupovali. 

Velkým plusem každé realitní kanceláře je inzerce v tištěných médiích. Je to sice inzerce nákladná, avšak přínos je opravdu znatelný. Přeci jen dodnes ne všichni studují jen internet a nebylo by rozumné pominout tuto silnou skupinu potenciálních kupujících.

Pokud k nám do kanceláře zavolá klient, že by potřeboval poradit s prodejem jeho nemovitosti, kterou neúspěšně prodává přes konkurenční RK, zjistíme nejdříve, kde se dá jeho nemovitost vyhledat a hlavně, kolik RK to nabízí a za jakou cenu. Většinou je k dispozici pouze na dvou nejznámějších serverech a jinde už se nabídka nevyskytuje. Aby se dala Vaše nemovitost prodat, MUSÍ BÝT VIDĚT. Na trhu je dostupných spoustu realitních serverů, které je třeba využívat. Je pravda, že je to více práce a stojí to více peněz a to je ten okamžik, kdy zjistíte, že realitní kancelář, která nabízí své svěřené nemovitosti ve většině dostupných mediích, včetně tištěné inzerce, je ta správná a nebojí se investovat. Pak máte největší pravděpodobnost, že jste na správném místě. Také je důležité, aby měla kvalitní a spolehlivý právní servis, ale to je spíše téma pro další realitní poradnu.

Žádné komentáře:

Okomentovat